Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kokorzyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

160 000 zł825 m² 193,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Kokorzynie: idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m zlokalizowaną w miejscowości Kokorzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe

Wojnowice(Kokorzyn + 20 km)

298 000 zł61,30 m² 4 861,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł865 m² 179,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydane aktualne warunki zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Granowo

Granowo(Kokorzyn + 16 km)

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:877 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjny, siedmiopokojowy dom o powierzchni całkowitej wraz z piwnicą 250m , położony w urokliwej miejscowości Granowo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł28 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej i cichej okolicy? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domku letniskowego o pow. 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł130,93 m² 16 039,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom premium o powierzchni całkowitej 130,93 m (powierzchnia użytkowa 114,95 m ), położony w malowniczej miejscowości Boszkowo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Modrze(Kokorzyn + 14 km)

321 660 zł5 361 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Modrze, zaledwie 4,5 km od pięknego jeziora z plażą w Strykowie. To idealna lokalizacja dla tych, którzy pragną blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu okazja, tania działka w boszkowie - cena 120.000 zł - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł510 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek położonych w rejonie ulic Stęszewskiej i Strzeleckiej w Czempiniu! Zaledwie kilkaset metrów od centralnego punktu miasta - rynku. Ważne: wg informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kopyta

Kopyta(Kokorzyn + 20 km)

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 335 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m ), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Borkowice(Kokorzyn + 20 km)

220 200 zł734 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu innej powierzchni- zapytaj! ładnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną, z mpzp - skrzynka na działce Polecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kokorzyn

Kokorzyn,wielkopolskie

120 000 zł2 043 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2043 m2 położoną w miejscowości Kokorzyn gm. Kościan, powiat Kościan, woj. wielkopolskie. Odległość od Poznania ok. 47 km, 4 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij