Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kokorzyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Kokorzyn

Kokorzyn,wielkopolskie

160 000 zł825 m² 193,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Kokorzynie: idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m zlokalizowaną w miejscowości Kokorzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy

Granowo(Kokorzyn + 16 km)

659 000 zł100 m² 6 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szukasz komfortu, prywatności i własnego kawałka zieleni, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z doskonałej komunikacji? Biuro nieruchomości Quality przedstawia Państwu wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona

Rybojedzko(Kokorzyn + 24 km)

451 880 zł4 108 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka blisko jeziora strykowskiego, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski(Kokorzyn + 22 km)

526 860 zł117,08 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowska

Sapowice(Kokorzyn + 22 km)

2 958 480 zł10 566 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod przedsięwzięcie deweloperskie nad Jeziorem Strykowskim. Wydany mpzp, pełne media, przy drodze asfaltowej. Nie przegap takiej okazji! Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Brodnica(Kokorzyn + 22 km)

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 13 km od Mosiny w Brodnicy. O powierzchni ok. 100 m , położony na działce o powierzchni 1100 m . Można kupić na kredyt, bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Osiedle Słowiańskie

Manieczki(Kokorzyn + 22 km)

299 000 zł1 287 m² 232,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1287 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 31/41, położona w miejscowości Manieczki, na osiedlu Słowiańskim. Lokalizacja i otoczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipno

Lipno(Kokorzyn + 20 km)

439 000 zł108,88 m² 4 031,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Dymaczewo Nowe

Dymaczewo Nowe(Kokorzyn + 20 km)

85 000 zł28 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej i cichej okolicy? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domku letniskowego o pow. 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Krzywiń

Krzywiń(Kokorzyn + 22 km)

585 000 zł147,24 m² 3 973,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej, malowniczej okolicy, tuż przy lesie i jeziorze. Ten elegancki i przestronny dom to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mosina

Mosina(Kokorzyn + 25 km)

580 000 zł3 459 m² 167,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej w Dymaczewie Nowym koło Mosiny! Działka o pow. 3459 m2 (nr ewidencyjny 166) znajduje się przy drodze powiatowej dk32 (wronczyn - Będlewo - Dymaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kokorzyn

Kokorzyn,wielkopolskie

120 000 zł2 043 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2043 m2 położoną w miejscowości Kokorzyn gm. Kościan, powiat Kościan, woj. wielkopolskie. Odległość od Poznania ok. 47 km, 4 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij